Sıkça Sorulan Sorular

Komisyon Oranlarınız Nedir?

Daha detaylı bilgi için Ajans Komisyon Oranlarımız sayfasına bakabilirsiniz.

HAYIR. 

 

Ajansımızdan ayrılmak isteyen hiçbir influencerı Sözleşme veya Farklı Sebeplerle zorla içeride tutmuyoruz. Çıkış sebebini MAİL ile iletip istediğiniz zaman ayrılma hakkınız ve şansınız vardır. Ve evet CEZAİ BEDELSİZ…

Hayır.

 

Biz FATURA AJANSIYIZ. Sizinle Aylık bir bedel ile vs. anlaşma yapmıyoruz. Bu sebeple de SADECE KAZANÇ SAĞLADIĞINIZ ve KAZANCINIZIN  FATURALANDIRILDIĞI aylarda sizden KOMİSYON Alıyoruz. Farklı bir ÖDEME – AYLIK – HARÇ – BEDEL – AİDAT vs alınmamaktadır.

Hayır.

 

İnfluencerlar KENDİ HEDEF KİTLELERİNİ en iyi tanıyan kişilerdir. Bu sebeple de AJANS tarafından sabit bir görsel – metin iletilmesi HEDEF KİTLENİZE UYUMLU olmayacağı için herhangi bir Görsel veya Metinsel İçerik sunmuyoruz. 

EVET.

 

Sizinle iletişime geçen veya bizimle iletişime geçen TÜM İŞBİRLİKLERİ için fatura kesebiliriz. Ancak bu süreçte vereceğiniz rakamların + KDV olmasına dikkat edin. Yani ilgili firmaya bir teklif sunuyorsanız 1.000 TL demek yerine 1.000 TL + KDV ibaresi ile teklif sunmanız gerekmektedir. 

Aktif olarak işbirliği sağladığımız bir sistem mevcut değil. Ancak 2024 yılı planlarımız kapsamında bir İNFLUENCER PAZARYERİ Projemiz olacak. Bu proje kapsamında da detaylı bir  MARKA İŞBİRLİĞİ SİSTEMİ kurup sizlere de hizmet vermeye başlayacağız.

Kendi sistemimizde şuan bir eğitim mevcut değil. Ancak 2024 yılı için birkaç Sosyal Medya Uzmanı ile çalışma yapacağız. Bu çalışmalar kapsamında da CANLI EĞİTİMLER hazırlayıp sizlerle paylaşıyor olacağız.

Trendyol için kendi İNFLUENCER AKADEMİSİNİ tercih edebilirsiniz. Detaylı bir eğitim paneli mevcut firmanın.

Hesap sizin, Paylaşımlar sizin. Herhangi bir hesap takibi, paylaşım takibi veya yönlendirmesi yapılmamaktadır.

Sadece MARKA İŞBİRLİKLERİ sağlanması durumunda ilgili markalardan gelen TALEPLER size iletilemektedir.

İLETİŞİM sekmesinde yer alana WHATSAPP Numaramızdan gün içinde rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. ACİL Durumlarda ARAMA Yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.

Biz TAMAMEN DİJİTAL olarak çalışıyoruz. Bu sebeple de SÖZLEŞME KARGO SÜREÇLERİ bizim tarafımızdan olmayan şeylerdir. 

Trendyol – Sözleşmeyi Kargo İle İstiyor

Hepsiburada – Sözleşmeyi Kargo İle İstiyor.

AJANS sisteminin mantığı ŞİRKET AÇMADAN VERGİLENDİRME olduğu için adınıza herhangi bir ŞİRKET AÇILMAZ. SSK veya BAĞKUR ÖDEMESİ Yapılmaz. 

Ödemeleriniz GİDER PUSULASI ile hesabınıza aktarılır.

Başta Trendyol – Hepsiburada – İnfluoi gibi firmalar olmak üzere İşbirliği – Reklam Çalışması yapacağınız TÜM FİRMALAR için birlikte çalışabilir ve fatura süreçlerinizi yürütebiliriz.

Ajansımız Sakarya’da kurulmuştur. Ancak süreçlerin TAMAMEN ONLİNE OLMASI sebebiyle Tüm Türkiye ve Azerbaycan için Fatura Süreçlerini yürütmekteyiz.

Firmalara göre değişen bir Ödeme Süreci vardır. Örneğin;

Trendyol tarafında Fatura Kesildikten sonra 30 ila 45 Gün içerisinde ödeme bize gelir, Ödeme geldikten sonra 2 gün içinde ise Sizin Hesabınıza Aktarılır.

Hepsiburada tarafında ana ajansa göre değişmekle birlikte  Fatura Kesildikten sonra 30 ila 45 Gün içerisinde ödeme bize gelir, Ödeme geldikten sonra 2 gün içinde ise Sizin Hesabınıza Aktarılır.

İnfluoi tarafında Fatura Kesildikten sonra 15 ila 20 Gün içerisinde ödeme bize gelir, Ödeme geldikten sonra 2 gün içinde ise Sizin Hesabınıza Aktarılır.

Aklındaki Sorulara Cevap Bulamıyor musun?